تبلیغات روی بدنه اتوبوس در مشهد

تبلیغات روی بدنه اتوبوس در مشهد : تمام کسانی که صاحب کسب و کاری هستند یا در فکر شروع یک کسب و کارند قطعا تا کنون به فکر تبلیغات حرفه ی خود و فراگیر شدن آن بوده اند چرا که لازمه درآمد زایی یک کسب و کار فراگیر شدن و شناخته شدن آن در میان مردم است. همان طور که در سایر مقالات سایت به این نکته پرداختیم، به طور کلی تبلیغات به دو نوع مجازی و محیطی تقسیم میشوند. همان طور که در مقاله ای که تحت عنوان ” چگونه در مشهد تبلیغات کنیم؟ ” گفته شد، تبلیغات محیطی شیوه های گوناگونی دارند و به طور مثال ” رزرو و اجاره استرابورد در مشهد ” یکی از شیوه های تبلیغات محیطی در مشهد به حساب می آید. در این مقاله میخواهیم درباره نوعی از تبلیغات محیطی صحبت کنیم که شیوه ای رایج از تبلیغات محیطی است و راه حل جالبی برای انجام این نوع تبلیغات محسوب میشود. اگر در مورد تبلیغات روی بدنه اتوبوس در مشهد اطلاعی ندارید و یا میخواهید نکات بیشتری در مورد آن بدانید این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید.

 

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به تبلیغات روی بدنه اتوبوس و تولید محتوا در مشهد به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

اگر ساکن شهرستان ها و یا شهر ها و به خصوص کلان شهر ها هستید قطعا یکی از وسایل نقلیه ای که جزو لاینفک شهر هستند و به طور روزانه افراد زیادی را در شهر جا به جا میکنند و بخش مهمی از حمل و نقل شهر به وسیله آن ها انجام میشود را اتوبوس ها میدانید. نمیدانم سن تان یاری میکند و این مساله را به یاد می آورید یا نه اما از زمانی که اتوبوس ها جزیی از حمل و نقل شهری شدند و پا به شهر های ما گذاشتند، شاهد تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس ها بودیم. به مرور تبلیغات روی بدنه اتوبوس ها زیبا تر، جذاب تر و خلاقانه تر شدند اما در زمان های گذشته نیز این گونه از تبلیغات به روش های سنتی تر وجود داشت.

 

نمونه خلاقانه و خارجی تبلیغات روی بدنه اتوبوس 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

 

تبلیغات خارجی بر روی بدنه اتوبوس

 

چرا تبلیغات روی بدنه اتوبوس توصیه میشود ؟

 

تبلیغات روی بدنه اتوبوس امروزه متقاضیان زیادی دارد و روز به روز شاهد افزایش آن هستیم. سوالی که وجود دارد این است که چرا این نوع تبلیغات مفید است و تاثیر آن چگونه خواهد بود.

 

یکی از مهم ترین دلایلی که بدنه اتوبوس ها را به یکی از بهترین فضا ها برای تبلیغات محیطی تبدیل کرده این است که مردم هر روز برای خرید، رفتن به محل کار، تفریح و … از خانه بیرون می آیند و افزایش حمل و نقل عمومی هم باعث شده است تا اتوبوس ها به میزان بسیار زیادی در معرض دید عابرین و رانندگان قرار گیرند.

 

از دیگر مزایای تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس ها ماندگاری در ذهن بیننده هاست. اتوبوس ها خودرو هایی با ابعاد بزرگ و شاخص هستند. این مساله بسیار مهم است چرا که طبق تحقیقاتی که در مورد انواع تبلیغات محیطی انجام شده، این سبک تبلیغات یکی از موثر ترین و بهترین راه هاست چرا که افرادی که در این تحقیقات میدانی مورد بررسی قرار گرفتند به میزان 94 درصد به یاد داشتند که چه تبلیغاتی بر روی اتوبوس ها دیده اند .

 

یکی از ویژگی های مثبت تبلیغات روی بدنه اتوبوس این است که سایر روش های تبلیغات محیطی که در خیابان ها اجرا میشوند مانند رزرو و اجاره بیلبورد در مشهد در محل خود ثابت هستند اما اتوبوس ها ابزار های تبلیغاتی کاملا متحرکی هستند و روزانه در سرتاسر شهر جا به جا میشوند و این قابلیت دیده شدن تبلیغات شما را چند برابر میکند.

 

تبلیغات بدنه اتوبوس

 

هدف از تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس ها چیست؟

 

به صورت کلی ما معمولا برای تبلیغات دو نوع هدف داریم و یا به بیان دیگر تبلیغات بر اساس نتیجه ای که میخواهیم از آن ها بگیریم به دو دسته تقسیم میشوند.

 

نوع اول تبلیغات به هدف افزایش فروش صورت میگیرد. به طور مثال زمانی که شما یک کسب و کار نوپا دارید و یا اینکه کسب و کار شما کوچک است و فقط به قصد افزایش فروش و درآمد بیشتر میخواهید تبلیغات نمایید. در این حالت تبلیغات به گونه ای انجام میشود که درآمد و فروش شما افزایش یابد و اصلی ترین هدف تبلیغات بیشتر شدن فروش قرار میگیرد.

 

نوع دوم تبلیغات که بیشتر توسط کسب و کار ها و کمپانی های بزرگ تر مورد استفاده قرار میگیرد با هدف برند سازی انجام میشود. یعنی شما شاید به اندازه کافی از کسب و کار خود درآمد داشته باشید اما برای برندسازی کسب و کار خود و ماندگاری بیشتر در ذهن مردم تبلیغات میکنید. این نوع تبلیغات معمولا به صورت محیطی انجام میشوند و روزانه در اطراف خود به وفور تبلیغاتی از این نوع میبینیم. مثلا کمپانی های پر درآمد ایران مانند شرکت مای بیبی، چی توز، میهن و … همیشه در صنف خود جزو بهترین ها و پر درآمد ترین ها بوده اند و همواره از گذشته تا کنون فروش بسیار بالایی داشته اند اما امروزه میبینیم که این شرکت های بزرگ و پردرآمد همچنان به تبلیغات خود در قالب بیلبورد، استرابورد، تبلیغات روی بدنه اتوبوس ها، تبلیغات تلویزیونی و … ادامه میدهند. این نوع تبلیغات باعث میشود در ذهن مردم باقی بمانند و همین مساله باعث شده که خیلی از مردم به طور کلی پوشک بچه را مای بیبی خطاب میکنند!

 

تبلیغات روی اتوبوس

 

تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس ها نیز از جمله تبلیغاتی است که بیشتر با هدف برند سازی یک کسب و کار انجام میشود و میتوان گفت که در نوع خود بی نظیر هم عمل میکنند!

 

تبلیغات در داخل اتوبوس :

نیز میتواند ایده خوب و جالبی برای کسانی که به دنبال راه حل ارزان تری برای تبلیغات در وسایل حمل و نقل عمومی هستند باشد. از نمونه های این نوع تبلیغات میتوان به تبلیغات در دستیگره های داخل اتوبوس ها، تبلیغات پشت کابین راننده اتوبوس و همچنین پخش آگهی در مانیتور های موجود در اتوبوس ها اشاره نمود.

 

تبلیغات داخل اتوبوس

 

همچنین آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد در زمینه طراحی بنر در مشهد برای انواع روش های تبلیغاتی نیز میتواند به شما خدمات رسانی کند.

 

پاسخی بگذارید