پکیج تبلیغات تلگرامی و پکیج تبلیغات در تلگرام

یکی از پربازده ترین روش های حال حاضر تبلیغات پکیج تبلیغات تلگرامی و پکیج تبلیغات در تلگرام است که قطعا یکی از برترین نوع تبلیغات می باشد . از آنجایی که تلگرام یکی از پرمخاطب ترین بسترهای موجود در ایران است و همچنین میزان وابستگی مردم به این اپلیکیشن باعث شده تبلیغات در این اپلیکیشن بازده بالایی داشته باشد، مخصوصا تبلیغات شهری تلگرامی مانند تبلیغ در مشهد، تبلیغ در ایران ، تبلیغ در خراسان و … ما در یافابرند با گرد هم آوردن برترین کانال های شهری و کشوری توانسته ایم پربازده ترین نوع تبلیغ را برای مخاطبان خود داشته باشیم.ما در تیم تبلیغات در تلگرام یافابرند نحوه ی دیگری از تبلیغات را مخصوصا در تلگرام انجام می دهیم به این شکل که اگر شما خواسته باشید با یکی از مجموعه تبلیغ های گسترده تبلیغات در تلگرام همکاری کنید متوجه می شوید که روال تبلیغی آن ها به این صورت است که بنری را از مشتری می گیرند و آن را در گروه خود می گذارند و هر کانالی امکان شرکت در این گسترده را تقریبا دارد، اما روال کاری ما در تیم تبلیغ در تلگرام یافابرند به این شکل است که ما خودمان کانال ها را جستجو کرده و با غربالگری کامل بهترین کانال ها و پربازخورد ترین کانال ها را در هر استان و شهر شناسایی می کنیم و این قضیه باعث تبلیغات شهری می شود که بدین صورت یک تبلیغ دهنده می تواند لوکیشن تبلیغاتی خود را انتخاب کند و یک تبلیغ کارامد در استان مد نظر خود انجام دهد و بازدهی بسیار بهتری از تبلیغات کسب نماید .

 

به طور مثال ما در تیم تبلیغ در مشهد یافابرند در شهر مشهد کانال های تلگرامی خاصی را مد نظر داریم و صرفا آگهی شما را در همین کانال ها که به انتخاب کارشناسان یافابرند انجام می شود می گذاریم . مخاطبان می توانند تبلیغ خود را در هر کدام ازین کانال هایی که تیم ما دارد انجام دهد .

یکی از بهترین روش های تبلیغات در تلگرام ، تبلیغات پروکسی تلگرام است که می تواند برای شما مشتری لحظه ای داشته باشد . می توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات پروکسی یافابرند هم استفاده کنید.

ما در مشهد کانال های تلگرامی متعددی داریم که شما می توانید از آنها استفاده کنید و بازخورد بسیار مطلوب و بالایی بگیرید . کانال هایی از قبیل کانال تلگرام اخبار مشهد، کانال تلگرام حوادث مشهد، کانال تلگرام روزنامه ی شهرآرا ، کانال تلگرام روزنامه خراسان ، کانال های هواشناسی و تمام کانال های خبری، تفریحی و سرگرمی شهر مشهد . بخشی از کانال هایی که در مشهد با آن ها همکاری می کنیم را در تصویر بالا می بینید، کانال هایی از قبیل مشهد چغوک، هواشناسی، حوادث ، حوادث و …

البته در این لیست کانال هایی از قبیل کانال های شهرستانی مانند کانال بزرگ نیشابوریا را هم می بینید که ما تیم تبلیغ در مشهد یافابرند برای پکیج تبلیغات تلگرامی در مشهد و پکیج تبلیغات در تلگرام در استان ازین کانال ها استفاده می کنیم .

برای پکیج تبلیغاتی تلگرامی می توانید با استفاده از لینک های زیر به ما دسترسی آسان داشته باشید. 👇👇👇

کانال تبلیغاتی یافابرند ::
🅰️ https://t.me/ads_mashhad

تعرفه و قوانین تبلیغات ::
🅰️ https://t.me/mashhad_ads_tarefe
ادمین تبلیغات ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره  ::

👉 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
👉 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

برچسب ها :
دسته بندی :

پاسخی بگذارید