تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام::

حتما تا به حال به تبلیغات در اینستاگرام فکر کرده اید. براساس سایت آماری استاتیستا، اپلیکیشن اینستاگرام از سال 2013 روند روبه رشدی در استفاده روزانه و افزایش کاربر داشته به طوری که اکنون دارای 800 میلیون کاربر فعال است. اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید،  اما روش صحیح ملزوماتی دارد که ما آن را مستلزم افراد متخصص در این زمینه می دانیم.

ممکن است شما هم یک کاربر فعال اینستاگرام باشید که از فوت وفن پست گذاشتن اعم از فایل ویدئویی و عکس در صفحه اینستاگرام و استوری تا کامنت گذاشتن و انتخاب لوکیشن و تگ کردن افراد آگاه باشید اما آیا به روشهای حرفه ای تبلیغ در اینستاگرام که سبب ترغیب نمودن بازدید کننده به کسب و کار شما میگردد نیز آگاهید؟

 

تبلیغات اینستا | اینستاگرام

 1. اینستاگرام بی شک محبوب ترین شبکه اجتماعی است این مزیت را دارد که فیلتر نیست بنابراین به یکی از پربازدیدترین شبکه های اجتماعی در ایران تبدیل شده است.

  در اینجا ابتدا بهتر است یکبار روشهای مختلف تبلیغ در اینستاگرام را با هم مرور کنیم:

  1 – تبلیغات با بنر
  2 – تبلیغات ویدئویی
  3 – تبلیغات در استوری

4. تبلیغ در اینستاگرام از طریق افزایش فالوور

5. کمپین های تبلیغاتی یا استفاده از صفحات و سایتهای پرمخاطب مانند اینفلوئنسرها

 

 1. تبلیغات با بنر تبلیغات با بنر یا همان عکس ساده ترین توع تبلیغ است. شما بنر خود را به یک صفحه پربازدید می سپارید تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید طراحی بنر است. اگر بنر شما به اندازه کافی خلاقانه نباشد احتمال جذب مخاطب را کاهش خواهد داد. نحوه قیمت گذاری بر اساس ساعات اکران است. برای اطلاع از قیمت ها میتوانید تعرفه ها را ببینید.

تعرفه | خدمات یافابرند

2. تبلیغات ویدئویی

در تبلیغات ویدئویی شما کلیپی از کسب و کار خود می سازید و در صفحات اینستاگرام به اشتراک می گذارید. نحوه قیمت گذاری به دو صورت انجام می شود.
قیمت گذاری ساعتی: به میزان ساعاتی که ویدئوی شما به نمایش گذاشته می شود پول پرداخت می کنید.
قیمت گذاری به ازای بازدید: به تعداد بازدیدی که ویدئوی شما می خورد هزینه پرداخت می کنید.

ساخت یک ویدئوی جذاب و مخاطب پسند از کسب و کارتان در این دسته قرار می گیرد. انتخاب محتوای مرتبط با کسب و کار، نوع و فرمت تیزر تبلیغاتی تولید شده و. . . که از عهده یک متخصص ماهر برمی آید نیز دارای ترفندهای خاصی برای بازدهی هرچه بیشتر در تبلیغ در اینستاگرام است.

 

3. تبلیغات با استوری

در این روش شما تبلیغ خود را به یک صفحه می دهید و در استوری به نمایش در می آید. این روش برای افرادی که قصد فروش محصولی را دارند و نیاز دارند تا لینک در تبلیغ درج شود مناسب است. زیرا اینستاگرام برای صفحاتی که هزار فالوئر به بالا دارند قابلیت قرار دادن لینک در استوری را داده است.
در این نوع هزینه ها به دو صورت محاسبه می شود:
1. مشابه تبلیغات با بنر است
2. بر اساس میزان بازدید

 

 1. تبلیغ در اینستاگرام از طریق افزایش فالوور

افزایش فالوور در اینستاگرام چه به صورت فالوورهای واقعی و یا فالوورهای فیک باعث میشود صفحه شما به صفحه ای پرقدرت و مخاطب پسند تبدیل شده و احتمال اینکه کاربران مشتری شما شوند نیز افزایش می یابد. فرایند افزایش فالوور هم راههای متفاوتی دارد بطوری که یا مستلزم صرف مدت زمانی بسیار طولانی است یا می توانید در مدت زمانی بسیار کوتاه، در ازای مبلغ اندکی تعداد فالوورهای مورد نظر خود را دریافت نمایید.

 

    5. کمپین های تبلیغاتی یا استفاده از صفحات و سایتهای پرمخاطب مانند اینفلوئنسرها برای بیشتر دیده شدن هم روش دیگری از تبلیغ در اینستاگرام است. اما آیا این صفحات پرمخاطب را می شناسید؟ آیا صفحه انتخابی شما برای بهتر دیده شدن مناسب کسب و کار شماست؟ آیا میخواهید امکان ارتباط و دیده شدن در این کمپینها به سهولت برای شما فراهم گردد؟؟

 

📌 نکاتی که باید به آنها توجه کنید

برای یک تبلیغ موفق باید صفحات مناسب را شناسایی کنید. به این نکات دقت کنید که بعضی صفحات ممبرهای فیک دارند. این صفحات را میتوان با مقایسه تعداد فالوئرها و لایک ها تشخیص داد. برای مثال صفحه ای با 500K باید تعداد لایک هایش بالا باشد.

تعداد لایک های واقعی به نسبت تعداد فالوئر ها را در دو تصویر میبینید.

 

 

اگر تعداد بازدید و لایک ها زیر پست کم باشد احتمالا ممبر فیک دارد. به طور میانگین 15 درصد فالوئر ها پست ها را لایک می کنند. این نکته را در نظر بگیرید که بعضی صفحات برای پست ها و ویدئو ها لایک و بازدید می خرند بنابراین کامنت ها رو هم چک کنید. هرچقدر تعداد ممبرها بالاتر باشد تعداد کامنت ها هم بیشتر است و تناسبی با تعداد لایک ها باید داشته باشد.

 

 

تعداد کامنت ها تصویر بالا نشان می دهد که لایک ها واقعی هستند.

همچنین شما میتوانید برای فراگیر شدن کسب و کارتان تبلیغات خود را به یافا برند بسپارید . یافا برند مشهد با تجربه چندین ساله در انجام انواع امور تبلیغاتی میتواند شما را در انجام تبلیغات تان یاری کند .

یافابرند | تبلیغات گسترده

تبلیغ گسترده در تلگرام مشهد:

تبلیغ ارزان و موثر در شهر : برای تبلیغ ارزان تر و کارامد تر در هر شهری سراغ شبکه های اجتماعی بروید و به طور مثال در تلگرام و اینستاگرام صفحه های مربوط به آن شهر ها رو پیدا کنید . تقریبا برای همه ی شهرها کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرامی وجود دارد که اخبار سطح شهر و شهرستان را پوشش می دهد، این کانال ها را بیابید و با آن ها صحبت کنید و با قیمتی مناسب به آن ها تبلیغ بدید . هر چه بتوانید کانال ها و پیج های مرتبط تر و بهتر و سالم تری برای تبلیغ پیدا کنید قطعا تبلیغ شما اثر گذاری بهتری خواهد داشت . همچنین می توانید برای تبلیغ در تهران به ما پیام بدین.

تبلیغات مدرن مجازی و اینستاگرامی :

این روزها شبکه های اجتماعی و اینستاگرام دیگر دنیای مجازی نیست ، بلکه بخشی از زندگی واقعی افراد شده است، فراگیری دو اپلیکیشن در ایران بسیار بالا رفته و تقریبا هر فرد ایرانی حداقل یکی ازین دو بستر را دارد و در آن حضور دارد. این فراگیری باعث به وجود آمدن فضایی عالی برای به نمایش گذاشتن خدمات و محصولات خود شده و به خوبی می شود در این فضا به بازاریابی خدمات و محصولات خود پرداخت. تلگرام و اینستاگرام این روزها مرد اول رسانه ای کشور هستند و به نحوی است که اکثر مردم بیشتر خبرها را از داخل این دو فضا دنبال می کنند . در یافابرند می توانید به طور گسترده در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام تبلیغ کنید.

سخن آخر:

تبلیغ در اینستاگرام در مرحله اول به فالوورهای هرچه بیشتری نیازمند است چرا که باعث افزایش احتمال مشتری شدن کاربر در کسب و کار شما میگردد. گام بعدی انتخاب محتوای مناسب با کسب و کار است. اینکه کسب و کار شما نیازمند چه نوع محتوایی، چه مدل تیزر تبلیغاتی یا چه نوع از طراحی بنر و عکس است را تنها یک متخصص مجرب و حرفه ای می تواند انجام دهد. انجام تبلیغ در اینستاگرام به بهترین نحوه ممکن با بیشترین احتمال برای بازدهی تبلیغات موثر .  .  . بنابراین:

پربازده ترین تبلیغ در اینستاگرام کسب و کارتان را به یافا برند بسپارید…

 

سایر خدمات یافا برند :

یافا برند مشهد میتواند شما را در انواع امور تبلیغاتی و مربوط به آن یاری کند . از جمله تبلیغات مجاری ، تبلیغات محیطی همچون بیلبورد و استرابورد ، افزایش ممبر و فالوور ، انجام امور گرافیکی و طراحی لوگو ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت موشن گرافیک و …

 

 تبلیغات خود را به صفحاتی که موضوع کاریشان با تبلیغ شما هم جهت است بسپارید.

 

دسترسی آسان 👇👇👇

کانال تبلیغات یافابرند ::
🅰️ https://t.me/ads_mashhad

قوانین و تعرفه تبلیغات ::
🅰️ https://t.me/mashhad_ads_tarefe
ادمین تبلیغات ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس ::

👈 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
👈 ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

پاسخی بگذارید