تبلیغات مدرن مجازی و اینستاگرامی

تبلیغات مدرن مجازی و اینستاگرامی :: این روزها شبکه های اجتماعی و اینستاگرام دیگر دنیای مجازی نیست ، بلکه بخشی از زندگی واقعی افراد شده است، فراگیری دو اپلیکیشن در ایران بسیار بالا رفته و تقریبا هر فرد ایرانی حداقل یکی ازین دو بستر را دارد و در آن حضور دارد. این فراگیری باعث به وجود آمدن فضایی عالی برای به نمایش گذاشتن خدمات و محصولات خود شده و به خوبی می شود در این فضا به بازاریابی خدمات و محصولات خود پرداخت. تلگرام و اینستاگرام این روزها مرد اول رسانه ای کشور هستند و به نحوی است که اکثر مردم بیشتر خبرها را از داخل این دو فضا دنبال می کنند . در یافابرند می توانید به طور گسترده در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام تبلیغ کنید.

 

اینستاگرام

اینستاگرام یکی از به روزترین ابزارهای تبلیغات بصری است که می تواند براحتی با یک عکس یا تیزر مناسب میلیون ها بازدید موثر از مخاطبین را به دست آورد. این شبکه با بازدیدی بیش از800 میلیون در ماه یکی از پربازدیدترین ها است. روزانه حدود 60 میلیون عکس در این شبکه به اشتراک گذاشته می شود. جذب فالورها علاقمند به برند و توجه به سلایق  مخاطبین یکی از مهم ترین اصول مدیریت بازاریابی در این شبکه اجتماعی  است.

 

تبلیغات ما زمان و هزینه را برای شما کاهش و با بسترسازی مناسب تاثیر تبلیغ شما را افزایش می دهد. اگر کسب و کاری رو به پیشرفت در ذهن شماست از پربازدیدترین بسترها این دو شبکه اجتماعی  هستند. ما با پشتیبانی کسب و کار شما و ساخت کمپین تبلیغاتی از افرادی که نیازمند خدمات شما هستند در تسریع فرآیندی هماهنگ تبلیغاتی به صرفه هم در زمان و هم در هزینه شما را یاری می کنیم.

 

چرا باید تبلیغات خود را به یک متخصص بسپارید ؟

با توجه به اینکه تعداد کانال ها و پیج ها در تلگرام و اینستاگرام به شدت زیاد است و شناختن همه ی اینها نیازمند گذاشتن زمان به شدت زیادی است ، ما در یافابرند برای شما همه ی این کارها را انجام میدهیم .


ما در یافابرند ::

پیج ها و کانال های بزرگ و معروف و البته معتبر را شناسایی می کنیم .

طبق فاکتورهای یافابرند آن ها را طبقه بندی و قیمت بندی می کنیم .

با مدیران صفحات و کانال ها قرار داد می بندیم .

و لیستی از بهترین های هر شهر را برای شما آماده می کنیم .

آگهی شما را در هر صفحه ای که بخواهید در هر زمانی که بخواهید قرار می دهیم .

با یک اشاره می توانید به بیش از صد کانال و پیج اینستاگرامی دسترسی داشته باشید و تبلیغ دهید.

………………………………….

دسترسی آسان 👇👇👇

کانال تبلیغات یافابرند ::
🅰️ https://t.me/ads_mashhad

قوانین و تعرفه تبلیغات ::
🅰️ https://t.me/mashhad_ads_tarefe
ادمین تبلیغات ::
🍊 https://t.me/ads_yafa

شماره های تماس ::

👉 09159198001
👉 09150467338

پاسخی بگذارید