در پروفایل تلگرامی خود توضیح مختصری در مورد فعالیت کانال تلگرامی خود ارائه دهید تا کاربران از نوع فعالیت شما اطلاع پیدا کنند تا در این کانال با چه موضوعاتی مواجه هستند در پروفایل تلگرامی سلیقه به خرج دهید و همچنین لوگویی مختص کانال تلگرامی خود طراحی کنید این امر موجب جذاب تر شدن پروفایل تلگرامی شما می شود.

 آموزش افزایش ممبر فیک تلگرام :

ابتدا اجازه بدین کمی در مورد خود تلگرام صحبت کنیم . همونطور که به احتمال زیاد میدونید توسط دوتا داداش روس به نام های پاول دورف و نیکلای دورف ساخته و پرداخته شده و که طی مدت زمان نه چندان زیادی تونستن تلگرام رو بسازن و به اوج برسونن. آمارهای دهن گشاد کنی راجع به تلگرام منتشر شده که چندین مورد رو توی پاراگراف پایین براتون آوردیم.

توی اکتبر 2013 روزانه 100 هزار کاربر فعال داشته که توی 24 مارس به 15 میلیون می رسه !!! حالا ! توی دسامبر 2014 تلگرام اعلام کرد که بیش از 50 میلیون کاربر فعال داره و همچنین روزانه بیشتر از 1 میلیارد پیام توی این پیامرسان رد و بدل میشه! مجددا حالا! توی دسامبر 2015 باز تلگرام اومد اعلام کرد که بیش از 60 میلیون کاربر فعال داره و روزانه 12 میلیارد پیام رد و بدل میشه! 2017 شد 180 میلیون کاربر فعال و توی ماه مارس 2018 شد بیش از 200 میلیون کاربر!.

توی کشور ما هم تلگرام از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و هست.

به شکلی که ایسپا توی نظر سنجی که تو سال 96 داشته اعلام کرد که بیش از 62 درصد ایرانیا عضو تلگرام هستن.  هنوزم با وجود فیلتر بودن تلگرام تعداد زیادی از کاربران این پیامرسان فوق العاده، مخصوصا توی کشور ما بهش متعهد موندن هر روز ازش استفاده می کنن

اگر تجربه مدیریت کانال‌های تلگرامی را داشته باشید، می‌دانید که تعداد ممبرهای یک کانال چقدر مهم است و چرا همه مدیران کانال‌های تلگرامی سعی می‌کنند تا با روش‌های گوناگون تعداد اعضای کانال‌شان را افزایش دهند. با این حال بهتر است بدانید که تعداد ممبرهای کانال‌های تلگرامی با میزان درآمدی که می‌توان از طریق این کانال‌ها کسب کرد رابطه مستقیمی دارد. هر چقدر تعداد ممبرهای شما بیشتر باشد، به همان میزان تعداد سفارش‌های پست‌های تبلیغاتی نیز بیشتر می‌شود. انتشار پست‌های تبلیغاتی در کانال‌های تلگرامی یکی از بهترین و آسان‌ترین روش‌های کسب درآمد از تلگرام است. علاوه بر این، زمانی که تعداد اعضای یک کانال فروشگاهی زیاد باشد، احتمال این که مشتری‌های شما نیز افزایش پیدا کنند بیشتر می‌شود.

نکته دیگری که باید بدانید این است که ممبرهای فیک تلگرام با این که فعالیتی در کانال یا گروه‌های تلگرامی ندارند، اما برای افزایش تعداد ممبرها راه‌حل خوبی به شمار می‌روند؛ زیرا خرید ممبرهای فیک از بهترین سایت خرید ممبر تلگرام نیازمند هزینه کمتری است و همچنین میزان ریزش کمتری هم دارد. در واقع ممبرهای فیک خودشان هرگز کانال را ترک نمی‌کنند، اما اگر تلگرام متوجه حضور ممبرهای فیک در کانال‌ها یا گروه‌ها شود، آن‌ها را حذف می‌کند. ممکن است این سؤال برای شما نیز به وجود آمده باشد که اگر بخواهیم از ممبرهای فیک استفاده کنیم چه کاری باید انجام بدهیم؟ یا چگونه ممبر فیک تلگرام بسازیم؟ راحت‌ترین گزینه خرید ممبر فیک از وب‌سایت‌هایی است که به ارائه خدمات تلگرام می‌پردازند. البته شما می‌توانید خودتان نیز ممبرهای فیک بسازید و از آن‌ها برای افزایش تعداد اعضای کانال استفاده کنید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید ممبر تلگرام ::

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *