راه های در آمد از فالوور فیک اینستاگرام

یکی از مهم ترین خدماتی که میتوان از آن برای کسب درآمد در اینستاگرام استفاده کرد، فروش خدمات فالور و لایک فِیک است. البته خدمات اینستاگرامی موجود در بازار فعلی بسیار بیشتر از این دو خدمت هستند، از جمله آنها میتوان به:

لایک فیک

لایک خارجی

لایک ایرانی

فالور فیک

فالور خارجی

فالور ایرانی و فعال

کامنت فیک و دلخواه

بازدید پست خارجی و فیک

بازدید استوری

بازدید لایو

شرکت در مسابقات با رأی فِیک

و…

اشاره کرد اما اگر بخواهید به صورت گسترده وارد فروش این خدمات شوید، شاید نیاز به صرف زمان بسیار زیادی داشته باشید و حتی نیاز به کسب اطلاعات و… پیدا میکنید. به همین دلیل ما کسب درآمد از دو خدمت پر فروش در بین این خدمات را به شما آموزش میدهیم تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن به درآمد برسید:

فروش لایک فیک

فروش فالور فیک

بسیاری از کسب و کار ها برای شروع کار خود، نیاز به تعداد فالور بالا برای محبوب نشان دادن پیج خود دارند و به همین دلیل فالور فیک پرفروش ترین خدمت اینستاگرامی است. شاید این سؤال برای بسیاری از دوستان پیش آمده باشد که این فالور های فِیک از کجا می آیند؟ از کجا خریداری میشوند و به چه صورت اکانت افراد خریدار فالور را فالو میکنند.

به طور کلی فالوور فیک اینستاگرام اکانت اینستاگرامی است که نه توسط یک فرد و برای استفاده شخصی بلکه توسط برنامه ها و ابزار های مختلف و در جهت کسب درآمد تولید میشوند. به طور مثال با استفاده از ابزار های مخصوص اینترنتی، حدود 10 هزار اکانت اینستاگرام ساخته میشود و پس از آن، با استفاده از ابزار های دیگری چون insat dub، تمامی این اکانت ها به صورت دسته جمعی مدیریت میشوند.

فالوور | جذب فالوور

استفاده از ربات اینستاگرام و دریافت فالوور چگونه است؟ 

آخرین روشی که برای گرفتن فالوور اینستاگرام در این مقاله بررسی می شود ، استفاده از ربات اینستاگرام است.

مبنای کار ربات اینستاگرام فالو کردن افراد جدید است که در روش قبل بررسی شد.

با استفاده از ربات اینستاگرام می توان یافتن کاربران جدید که تا حدودی علاقمند به موضوع صفحه اینستاگرام شما هستند را سرعت بخشید.

مزیت استفاده از ربات اینستاگرام برای گرفتن فالوور رایگان این است که با انجام خودکار فالو به صورت ۲۴ ساعته و در تمام طول هفته ، افزایش فالوور اینستاگرام به صورت کاملا واقعی را برای شما به صورت خودکار انجام خواهد داد.

برا گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر 👇 با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و خرید فالوور اینستاگرام::

05191690541
تلگرام

۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

پاسخی بگذارید