چگونه در مشهد تبلیغات کنیم ؟

چگونه در مشهد تبلیغات کنیم ؟ امروزه با بیشتر شدن برند ها و کسب و کار ها و افزایش رقبا در هر صنفی ، صاحبان کسب و کار ها به فکر راه حل هایی برای متمایز شدن از رقبا و مطرح شدن میان مردم هستند تا بتوانند درآمد و اعتبار خود را افزایش دهند و در میان سایر هم صنفان خود حرف اول را بزنند . یکی از مهم ترین و موثر ترین راه حل هایی که باعث افزایش درآمد و برند شدن میشود تبلیغات است . اگر شما صاحب یک کسب و کار در مشهد هستید یا در فکر شروع یک کسب و کارید ، قطعا تا کنون یکی از مسائلی که ذهن شما را به خود مشغول کرده است نحوه تبلیغات و مطرح شدن بوده و به دنبال شیوه های مختلفی برای تبلیغات اینترنتی در مشهد و یا روش های دیگر بوده اید . ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ مشهد به عنوان مجری انواع روش های تبلیغاتی میتوانیم انواع روش های تبلیغاتی را برای کسب و کار شما اجرا کنیم و همچنین خدمات دیگری برای بهبود کسب و کار شما مانند مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد به شما ارائه دهیم .

 

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به انواع روش های تبلیغاتی و طراحی بنر در مشهد به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::

https://t.me/yafabrandd

https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

 ۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

انواع روش های تبلیغات در مشهد :

اگر یکی از سوالات شما هم به عنوان صاحب یک کسب و کار این است که چگونه در مشهد تبلیغات کنیم تا بیشتر نتیجه بگیریم ، ما برای تان توضیحی اجمالی در مورد انواع روش ها خواهیم داد که تا حدی با انواع روش ها آشنا شوید . اما نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که بسیاری از مشتریان از ما سوال میکنند که کدام روش تبلیغاتی از بقیه بهتر است ؟!

 

در پاسخ این سوال باید بگوییم که طبیعتا هر کدام از روش های تبلیغات نسبت به سایر روش ها مزایا و معایبی دارند و نمیتوان به صورت کلی گفت که این روش از بقیه روش ها پر بازده تر است و همه مشاغل را به سمت یک روش هدایت کنیم . ما فقط ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی نیستیم بلکه نقش مشاور تبلیغاتی برای کسب و کار شما را نیز داریم . در واقع ما به منزله پزشک کسب و کار شما هستیم ! نقاط قوت و نقاط ضعف کسب و کارتان را پیدا میکنیم و در صدد رفع نقاط ضعف برمی آییم و از آن جایی که کسب و کار ها کاملا با یکدیگر متفاوتند و نقاط قوت و ضعف آن ها نیز با یکدیگر یکی نیستند ، پیچیدن یک نسخه برای تمام مشاغل کار حرفه ای و درستی نیست ! طی مراجعه ای که به آژانس تبلیغاتی یافابرند مشهد خواهید داشت ابتدا حرفه شما به صورت تخصصی مورد بررسی خواهد گرفت و با تمرکز بر نقاط قوت و تلاش در جهت رفع نواقص به از بین بردن ضعف ها شیوه تبلیغاتی مناسبی به شما ارائه خواهد شد . همانطور که می دانید یافابرند شرکت دیجیتال مارکیتینگ است یکی از خدمات ما تبلیغات در مشهد است.

 

به طور کلی روش های تبلیغاتی به دو دسته محیطی و مجازی تقسیم میشوند . تبلیغات مجازی همان طور که از عنوان پیداست ، در فضای مجازی صورت میگیرند . مانند تبلیغات در کانال های پر بازدید تلگرامی ، پیج های پر طرفدار اینستاگرامی ، وب سایت ها و … اما تبلیغات محیطی بر خلاف تبلیغات مجازی در فضای پیرامون ما شکل میگیرند .

 

تبلیغات مجازی در مشهد

 

از مزایای تبلیغات مجازی این است که شبکه های اجتماعی امروزه بخش زیادی از از زندگی مردم را تشکیل میدهند و به دلیل فراگیر بودن و محدود نبودن به گروه سنی خاص ، بازدید بسیار زیادی دارند و علاوه برا آن نسبت به تبلیغات محیطی بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه ترند و با انتخاب این نوع تبلیغات خواهید توانست با هر بودجه و هزینه ای که مد نظر دارید تبلیغات کنید .

از دیگر روش های بهتر دیده شده و معرفی شغل خود معرفی کردن با بنر و تابلو است. برای داشتن تابلو های نئونی، فلکسی و…. می توانید به صفحه ساخت تابلو مغازه در مشهد سر بزنید

 

برخی از روش های تبلیغات محیطی در مشهد چند مورد است؟

1 – تبلیغات با استفاده از بیلبورد و استرابورد :

یکی از رایج ترین شیوه های تبلیغات است که به وفور در خیابان ها و … میبینیم و یکی از شیوه های نسبتا گران قیمت اما مناسب برای برند شدن میباشد و برای رزرو و اجاره بیلبورد و استرابورد در مشهد نیز میتوانید به آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مراجعه نمایید .

 

2 – تبلیغات با استفاده از چاپ و پخش تراکت در مشهد :

طراحی و چاپ تراکت در مشهد نیز یکی از خدمات آژآنس دیجیتال مارکتینگ یافابرند است که در این روش شما میتوانید تراکت های چاپ شده را در محدوده های مورد نظر توزیع کنید و افراد آن محدوده را با خدمات خود آشنا کنید .

 

3 – تبلیغات روی بدنه اتوبوس :

این روز ها بدنه اتوبوس ها یکی از روش های مورد توجه در تبلیغات محیطی است و چون اتوبوس ها در قسمت های متفاوت شهر رفت و آمد میکنند ، این روش برای برند شدن نیز توصیه میشود .

 

تبلیغات روی بدنه اتوبوس

 

4 – تبلیغات در داخل اتوبوس :

داخل اتوبوس ها نیز یکی از فضا های مناسب برای درج آگهی تبلیغاتی است . بخش داخلی متفاوت در اتوبوس مانند پشت کابین راننده ، روی دستگیره ها و … نیز از به روز ترین شیوه های تبلیغات محیطی است .

 

5 – تبلیغات در ایستگاه های مترو :

رفت و آمد و عبور و مرور های بسیار زیاد در مترو نیز ایستگاه های مترو را به یکی از مناسب ترین فضا ها برای درج آگهی تبدیل کرده است و مجموعه تبلیغاتی یافابرند مشهد نیز در این روش میتواند به شما خدمات رسانی کند .

 

تبلیغات در ایستگاه مترو

 

6 – تبلیغات در مانیتور های داخل مترو :

مانیتور های تعبیه شده در داخل مترو نیز معمولا در حال پخش آگهی های تبلیغاتی یا کلیپ های کوتاه با موضوعات متفاوت هستند و با وجود حجم مسافر زیادی که هر روز در مترو جا به جا میشوند ، تبلیغات در این فضا نیز بازدید خوبی خواهند داشت .

 

7 – تبلیغات در تلویزیون های شهری در سطح مشهد :

تلویزیون های شهری نیز با ابعاد بزرگ در قسمت های پر تردد مشهد تعبیه شده اند که آگهی های تبلیغاتی را با فواصل زمانی تعیین شده پخش میکنند . این تلویزیون ها قابلیت پخش آگهی شما را با تعداد حدودا 500 بار در هر شبانه روز دارند .

 

 

 

پاسخی بگذارید