فروشگاه پارچه مبلی مهیار

فروشگاه پارچه مبلی مهیار مشهد : اصولا مبلمان منزل تاثیر خیلی زیادی در زیبایی و جذابیت آن دارد و این امر در طراحی دکوراسیون نیز بسیار مورد توجه قرار می گیرد .
در تغییر دکوراسیون منزل نیز تعویض مبلمان نیز جلوه خانه را کاملا تغییر می دهد و تا حد زیادی باعث تنوع بخشیدن به جلوه منزل می شود . تغییر مبلمان منزل با وجود جذابیت بسیار زیادی که دارد هزینه مالی نسبتا زیادی هم می طلبد و همچنین گاها می بینیم که با وجود سالم بودن و قابل استفاده بودن مبلمان مان نیاز به تنوع و تغییر داریم …!
گاهی نیز برای محافظت از مبل و صندلی هایمان به روکش احتیاج داریم اما از طرفی اینکه زیبایی مبلمان زیر روکش ها و کاور ها پنهان شود برای مان آزار دهنده است .

در این موارد می توانیم راهکار ساده تر و مقرون به صرفه تری انتخان کنیم ! می توانیم بدون تعویض کلی مبلمان و با صرف هزینه کمتر مبلمان را تغییر دهیم و یا با صرف هزینه مناسب و کاملا متناسب با سلیقه خودمان ، کاور زیبایی برای مبلمان تهیه کنیم .

پارچه مبلی مهیار این امکان را برای ما فراهم آورده که بتوانیم متناسب با سلیقه مان هر نوع پارچه با هر بافت و طرح و رنگی که مد نظرمان است با مناسب ترین قیمت تهیه کنیم . تنوع پارچه های این فروشگاه زیاد است و شما می توانید انواع و اقسام پارچه ها اعم از کرپ ساده ، پرسی ، طرح دار و تور و حریر ساده را خریداری نمایید .

همچنین علاوه بر پارچه امکان خرید سایر لوازم مورد نیاز برای دوخت رو مبلی و کاور از قبیل نوار گاند ، نخ پلی استر ، لی زیپ ، سر زیپ و … از فروشگاه مهیار وجود دارد.
اگر قصد خرید پارچه مبلی دارید ، فروشگاه پارچه مبلی مهیار می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد چون این خرید از این فروشگاه بسیار آسان نیز هست .

فروشگاه پارچه مهیار دارای کانال تلگرام و پیج اینستاگرام است و شما در هر کجای ایران که هستید می توانید با مراجعه به کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام این مجموعه جنس مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از سفارش آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

در صورتی که از فروشگاه پارچه مبلی مهیار خرید کردید ، خیال تان از بابت دوخت آن نیز آسوده باشد . فروشگاه مهیار کاور مبلی تولید نمی کند اما در تمام نقاط ایران کاور دوز فعال دارد و شما می توانید در صورت نیاز با مراجعه به تلگرام مدیر فروشگاه که آیدی آن در کانال تلگرام فروشگاه پارچه مهیار موجود است ، نسبت به اطلاع از شماره کاوردوز شهر مورد نظر خود اقدام کنید .

پارچه مهیار

پارچه مهیار

فروشگاه مهیار

پارچه مبلی مهیار

آدرس کانال تلگرام فروشگاه پارچه مبلی مهیار : https://t.me/mahyargaalery
آدرس پیج اینستاگرام فروشگاه پارچه مبلی مهیار : instagram.com/shop_mahyarr
شماره تلفن ثابت فروشگاه : 05137110701
شماره تلفن همراه مدیر فروشگاه : 09157765499

تبلیغات تلگرامی و اینستاگرامی پارچه مبلی مهیار توسط مجموعه تبلیغاتی یافابرند مشهد انجام شده است .
همچنین طراح بنر های تبلیغاتی این فروشگاه نیز شرکت تبلیغات گسترده یافابرند مشهد بوده است . نمونه ای از بنر های طراحی شده توسط مجموعه یافا برند 👇👇👇

پارچه مبلی مهیار

پارچه مبلی مهیار

فروشگاه مهیار

فروشگاه پارچه مبلی مهیار

فروشگاه پارچه مبلی مهیار

در صورتی که به دنبال گسترش کسب و کار خود از طریق تبلیغات گسترده تلگرامی و اینستاگرامی ، بیلبورد و یا  تیزر تبلیغاتی هستید ، یافا برند در خدمت شماست…!

پاسخی بگذارید