تبلیغات در شبکه خراسان رضوی : مهم ترین دغدغه هر کس و کار فراگیر شدن و شناخته شدن در میان مردم است و میتوان گفت بهترین راه برای محقق شدن آن تبلیغات است. تبلیغات شیوه های بسیار زیاد و متفاوتی دارد. از صحبت کردن در مورد کسب و کارتان نزد افراد مختلف گرفته تا زمانی که آگهی تبلیغاتی شما به صورت های مختلف در شبکه های اجتماعی و … پخش میشود همگی از روش های تبلیغات هستند. اصولا هر چیزی که مفهومی را در مورد کسب و کار شما منتقل میکند خواه مثبت باشد یا منفی، تبلیغات محسوب میشود. تبلیغات به طور کلی به دو دسته محیطی و مجازی تقسیم میشود. در این مقاله در مورد تبلیغات تلویزیونی صحبت میکنیم که گونه ای از تبلیغات محیطی به حساب می آید.

 

برای ارتباط با مشاوران یافابرند و کسب اطلاعات بیشتر راجع به انواع خدمات مجموعه یافابرند و همچنین تبلیغات در مترو مشهد به روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت یافا برند مشهد ::
🍊 https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در مشهد و دیگر شهر ها ::

05191690541
تلگرام ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

 

هر تبلیغی برای منتشر شدن نیاز به یک رسانه دارد. فضاهای تبلیغاتی ای که شما آگهی تان را در آن ها منتشر میکنید رسانه تبلیغاتی محسوب میشوند. مجلات، روزنامه ها، فضای مجازی، بیلبوردها و … همه و همه رسانه های تبلیغاتی هستند که میتوانید با توجه به نوع کسب و کارتان تبلیغات تان را در آن ها منتشر نمایید. در بین انواع رسانه ها، رسانه های تصویری نسبت به بقیه پر طرفدار تر و تاثیر گذارترند. تلویزیون نوعی رسانه تصویری است که مخاطبان بسیار زیادی از اقشار و سنین متفاوت دارد و به همین دلیل معمولا شاهد بازدهی بالایی در تبلیغات تلویزیونی هستیم.

 

همان طور که میدانید تلویزیون شبکه های متفاوتی دارد. برخی از آن ها مانند شبکه های ورزش، قرآن و سلامت متناسب با موضوعات خاصی برنامه پخش میکنند اما برنامه های برخی دیگر مانند شبکه های محلی و استانی بیشتر مناسب مردم همان محدوده هاست زیر معمولا اخبار و گزارشات و مسابقات و سایر اتفاقات و مباحث مربوط به هر محدوده برای مردم همان قسمت از کشور حائز اهمیت است و زمانی که بخواهیم محصولات یا فروشگاه یا خدمات مان را در میان مردم یک محدوده تبلیغ کنیم تبلیغات در شبکه های استانی مانند تبلیغات در شبکه خراسان رضوی گزینه مناسبی به شمار می آیند.

 

چرا تبلیغات در تلویزیون ؟

 

مهم ترین مساله ای که اینجا حائز اهمیت است این است که مزایای تبلیغات در تلویزیون چیست و چه دستاورد هایی از این نوع تبلیغات کسب خواهیم کرد؟

 

1 – یکی از بهترین و مهم ترین مزیت های تبلیغات تلویزیونی این است که بی نهایت روش ممکن برای ساخت تبلیغات تلویزیونی وجود دارد و شما میتوانید خلاقیت بسیار زیادی در ساخت یک تبلیغات تلویزیونی به خرج دهید و ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ مشهد در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی در مشهد نیز میتوانیم به شما خدمات رسانی کنیم.

 

2 – همان طور که در ابتدای مقاله نیز گفته شد، تلویزیون مخاطبان بسیار زیادی دارد. مخاطبین این رسانه از تمام اقشار جامعه و هم از تمامی سنین هستند و محدود به قشر یا سن خاصی نمیشود.

 

3 – هر کسب و کاری در تلویزیون تبلیغ نمیشود! در نتیجه کسب و کار هایی که در تلویزیون تبلیغات میشوند در ذهن مردم معتبر و سطح بالا جلوه داده میشوند و اعتبار بیش از هر چیزی میتواند به فراگیر شدن کسب و کار شما کمک کند.

 

4 – تلویزیون این قابلیت را دارذ که بر روی دو حس مخاطب تاثیر بگذارد. بدین صورت که وقتی مخاطب یک تبلیغ را میبیند، هم از نظر شنیداری و هم دیداری تحت تاثیر قرار میگیرد و این مساله یکی از مزایای آن به حساب می آید و اثر بخشی آن را از سایر روش های تبلیغات بیشتر کند.

 

تبلیغات تلویزیونی

 

چرا تبلیغات در شبکه های استانی ؟

 

تبلیغات در شبکه های تلویزیونی هم میتواند در شبکه های ملی و هم در شبکه های استانی انجام شود. سوال مهمی که ممکن است برای صاحبان مشاغل ایجاد شود این است که آیا تبلیغات در شبکه های استانی بازده مناسبی دارد؟ و در صورتی که بازده مناسبی دارد برای چه کسب و کارهایی بهتر است؟

 

پاسخ این سوال این است که اگر کسب و کار شما به صورت کشوری کار میکند تبلیغات در شبکه های ملی میتواند تاثیر بسیار بیشتری در فروش و محبوبیت شما داشته باشد. به طو مثال محصولات شرکت هایی مانند مای بیبی، تاژ و سایر محصولاتی که به صورت کارخانه ای و یا گسترده هستند در سراسر کشور توزیع و فروخته میشود برای همین تبلیغات در شبکه های ملی برای این نوع کسب و کار ها بسیا مناسب است اما اگر شما کسب و کار کوچک تری دارید که در محدوده یک شهر یا یک استان کار میکند تبلیغات در شبکه استانی برای مناسب تر خواهد بود.

 

مثلا اگر صاحب یک فروشگاه در یکی از شهر های استان خراسان رضوی هستید اگر در شبکه های تلویزیونی ملی تبلیغات نمایید، احتمال زیادی برای خرید محصولات شما توسط افرادی که در استان های دیگر زندگی میکنند وجود ندارد. همچنین تبلیغات در شبکه های ملی هزینه بسیار بیشتری نسبت به شبکه های تلویزیونی استانی دارد. در نتیجه در این شرایط تبلیغات در شبکه خراسان رضوی برای شما بسیار بهتر و به صرفه تر خواهد بود و از صرف هزینه های مازاد جلوگیری خواهد نمود.

 

انواع روش های تبلیغات تلویزیونی چند مورد است؟

 

1 – تیزر مستقیم :

تیزر تبلیغاتی ساخته شده شما در بین پیام های بازرگانی تلویزیون پخش میشود.

 

2 – زیر نویس تبلیغاتی :

آگهی شما به صورت نوشتاری در پایین صفحه تلویزیون زیرنویس میشود.

 

3 – تقدیم برنامه :

آگهی شما پیش از پخش یک برنامه تلویزیونی پر مخاطب مانند مسابقات فوتبال، سریال های تلویزیونی و ..و پخش میشود و مخاطبان را دعوت به تماشای آن برنامه مینماید.

 

4 – نشان آگهی :

آگهی شما به عنوان نشان و مقدمه آگهی های تبلیغاتی پخش میشود.

 

 

علاوه بر موارد گفته شده آژانس دیجیتال مارکتینگ یافابرند مشهد میتواند در زمینه سایر روش های تبلیغات محیطی مانند تبلیغات روی بدنه اتوبوس در مشهد نیز به شما خدمات رسانی کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *